Osmanbey Travesti Pelin Zirvesoy
Boy
173
Göğüs
75
Bel
72
Kalça
65
Ayak
40
Eyes
Kahverengi
Address:
Osmanbey İstanbul

Osmanbey Travesti Pelin Zirvesoy

Osmanbey Travesti Pelin Zirvesoy

Merhabalar sizleri Sisli osmanbey de tamamen otel konforunda olan kendi yalnız yasadigim evimde ozel olarak agirliyorum istege gore aktif pasif oluyorum her turlu fantaziye acik birisiyim (bdsm-fetish vb) iliskide zirveye ulasmak icin bir telefon kadar uzagindayim

05370631491

Her müşteri için duş olanakları ve temiz havlular temin edilmektedir. Her zaman bir duşun gerekli olup olmadığını soracağım ama gelmeden önce sormaktan çekinmeyin

Benim tercihim, doğal bir geri GFE veya romantik bir şehvetli deneyim sunmaktır. Ayrıca başka herhangi bir tür hizmet soran utangaç etmeyin diğer ihtiyaçlarına hitap. Im tamamen işlevsel ve cum mümkün ama sadece bir saatlik rezervasyon. Ben üst yok bu yüzden lütfen sormayın.

Yatak odasındaki kıyafet seçimlerim söz konusu olduğunda tertemiz bir elbise anlayışım var ve gardırobumu güncel tutmak istiyorum. Bu da uygun ve prezentabl şekilde giyinmiş herhangi bir aralığa ulaşmamı kolaylaştırıyor.

Sadece pasif bir hizmet veriyorum. Bunu en basit formlara koymak için, ‘Seni siktirmiyorum, SADECE beni sikiyorsun’, bu yüzden lütfen bana hiçbir şey veya cazibe fikrimi değiştirmeyeceği için sorma. İhtiyaçlarınız için daha uygun olan bu hizmeti sunan bir çok kız var. Oyun oynayabileceğimiz küçük dildolar var ama bu kadarıyla gideceğim kadar.

İletişim tercihi hızlı ve etkili olduğu için çağrılacaktır. Aramadan önce mesaj atıyorsanız, lütfen mümkün olduğunca bilgilendirici olmayı unutmayın. Hızlı bir ‘Hey’ ile çalışamam, bununla ne yapmamı istiyorsunuz?